Науково-практична конференція студентів та молодих учених

Двадцять сьомого березня 2014 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася науково-практична конференція студентів та молодих учених «Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики». Організатором виступила кафедра міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ.

Конференція почалась з пленарного засідання, де доповідали студенти та молоді науковці зі своїми роботами.

fl08W9ZVokQДоповіді були цікавими та змістовними. Обговорюючи їх, науковці та студенти поставили чимало запитань доповідачам.

Після пленарного засідання учасники поділилися на чотири секції: «Управління бізнесом», «Управління діяльністю туристично-готельних підприємств», «Новітні підходи до розвитку менеджменту персоналу», «Управління проектами з енергоефективності».

Студенти групи 3ТО Тернопільського кооперативного торговельно-економічний коледжу разом з куратором Краснощокою Ольгою Богданівною були запрошені та презентували свої доповіді на засіданні другої секції «Управління діяльністю туристично-готельних підприємств». Доповіді представили студенти Гнатишин Тетяна з темою «Перспективи розвитку космічного туризму», Дриль Антоніна – «Революційний туризм» та Кравець Юлія з темою «Специфіка клошар туризму». У ролі керівників виступили викладачі кафедри міжнародного бізнесу і туризму Тернопільського Національного економічного університету Ірина Олегівна Продан та Ольга Євгенівна Гарбера.

Після засідання секцій, відбулося урочисте нагородження переможців та вечір відпочинку у кафе «Галичанка».xLDhfEuQ79w