А сотню вже зустріли небеса..

 

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав…
І з кров?ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав..

Людмила Максимлюк

Вже 9 днів український народ, а разом з тим коледж, сумує за загиблими Героями Майдану. Сьогодні перед  капличкою Матері Божої біля коледжу відслужили поминальну панахиду за вбитим 20 лютого під час сутичок у Києві Назаром Войтовичем. Батьки та рідні загиблого, студенти, викладачі, адміністрація, працівники й мешканці міста долучилися до спільної молитви на знак шани та пам’яті про тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.

Колектив коледжу у глибокій скорботі розділяє біль та гіркоту втрати з родиною покійного, висловлює їм щиросердечні співчуття… Ми знали Назара як талановитого художника, хлопця із світлими очима та чистим серцем, патріота своєї країни, за волю якої він і віддав життя.

Сум наповнив наші серця, але він ніколи не зрівняється із тим горем, що переживають зараз рідні та близькі померлого. Важко стримати біль та сльози, коли гине добрий, співчутливий та товариський хлопець, якого нам дуже не вистачає і за якого ми тепер молимось.

Пишаємось ним, пишаємось усіма, хто так відчайдушно та сміливо боровся за нову, за вільну Україну.

Пам’ять про Назарія Войтовича як  про добру, чуйну людину, яка вміла підбадьорити, зарядити своєю енергією, назавжди збережеться в наших серцях.

Світла пам’ять, вічна пам’ять..

DSC_0519 DSC_0567 DSC_0562 DSC_0533 DSC_0532 DSC_0528 DSC_0527 DSC_0525 DSC_0523