Мрії зламане крило

26 лютого 2014 року, у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбулася відкрита виховна година «Мрії зламане крило» присвячена життю і творчості  великої української поетеси – Лесі Українки.

1

 

Цей захід для студентів коледжу підготували та провели зав.бібліотекою Наконечна Т.Є. , бібліотекар Мілян І.В. та студенти групи 2 Ф БС1: Кравець Оля, Катя і Оксанка Кравчук, Самборська Оленка, Сімора Олександр, Довгаль Богдан,  Недошитко Сніжана, Джерелейко Тарас та Сава Анастасія.

Сцену прикрашав портрет великої поетеси обрамлений вишитим рушником та квітами.

В сценарії прозвучали спогади про поетесу та її родичів: брата Михайла, сестру Ольгу та матір Олену Пчілку. Також на сцені згадали про Михайла Павлика та Івана Франка.

3

Розказувалось і про кохання Лариси до Сергія Мержинського, це відобразилось у сценці «Незакінчена Розмова», де всю повноту почуттів було передано  Оленкою Самборською в ролі юної Лесі та Сашком Сіморою у ролі  Мержинського.4

Глядачі були взахваті від драми-феєрії «Лісова пісня» в інтерпретації студентів коледжу Джерелейко Тараса та Сави Анастасії.

11111115

Лунали патріотичні вірші, що розкривали велику любов поетеси до українського народу, її національну свідомість та прагнення до волі та незалежності України. Ці рядки особливо пророче та актуально звучали на тлі сьогодення. 7

Усе дійство було обрамлено музичним супроводом: «Місячна соната», звучання фортепіанної музики, гра народного інструменту бандури.

 

Перед глядачами – студентами І – ІІ курсів на сцені пройшло все життя великої Лесі Українки. Відкрита виховна година була сприйнята з великою увагою та захопленням, про що свідчили гучні оплески після закінчення заходу.8 9

 

 

0001000111111111111111110000000000000