День Банкіра в ТКТЕК

20 травня з нагоди Дня банківського працівника циклова комісія облікових та фінансових дисциплін провела семінар “Актуально про банки та банківську діяльність” зі студентами спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” і учнями загальоосвітніх шкіл.
ПІд час семінару учасники обговорювали зміни та ознайимлися з інноваціїями у банківській діяльності. Шкільник Ірина, студентка 3 курсу, повідомила як правильно здійснювати платежі з 28 квітня: актуальні запитання та відповіді. Бурка Олександр. студент 3 курсу, пояснив правила безпеки під час роботи в Інтернет-банкінгу, Студентка 3 кусу Процюк Андріяна ознайомила з оновленнями Приват 24 та функціями нових банкоматів, які не тільки видають, але і приймають готівку.
Студентка 2 курус, Гнатюк ЛІдія повідомила по випук платіжних екокарток, повністю зроблених з біосировини.
Прибит Ангеліна, студентка 3 кусу, ознайомила з особливостями роботи нового відділення ОTP Банку Future Branch.
Студентка 2 курсу Ірина Комонько анонсувала введення в обіг нових обігових монет номіналом 10 гривень, акцентувавши увагу на дизайні та елементах захисту нових монет.
Якимович Соломія, студентка 2 курсу, повідомила про підсумки першого етапу конкурсу “Краща монета року України” за 2019 рік.
Дякуємо усім за участь у семінарі.

Залишити відповідь