Турнір з волейболу «Кубок ТКТЕК 2020»!

Перемога це ще не все, все – це постійно бажати перемоги.

Вінс Ломбарді.

Протягом тижня (3-10 лютого) на базі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу проводився чемпіонат з волейболу серед студентських груп усіх спеціальностей. Неймовірний азарт учасників, гарний настрій та активна підтримка глядачів зробили цей турнір незабутнім і яскравим.

Запекла боротьба точилася із перших хвилин. Кожна гра була по-справжньому видовищна та захоплююча, яка тримала в напрузі як волейболістів, так і вболівальників. Перемоги прагнули усі, і здаватися ніхто не збирався. Приємно було спостерігати за спортивним азартом гравців, які подарували вболівальникам незабутні емоції.

Як і передбачалося, фінал видався динамічним та цікавим. За результатами ігор третє місце посіла збірна команда 3ПТБД,3Т! Другу сходинку п’єдесталу пошани і, відповідно, срібло здобула команда групи 3ГРС! А почесне перше місце та головний кубок турніру виборола команда 3ДЗ1.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших перемог не тільки у спорті, а й в усіх починаннях!

Викладач  фізичного виховання Клапач О.І.