Проект Scholarship в Україні

Запрошуються студенти взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання в вашому закладі або навчальних курсів на вибір студента-переможця.
Це головний приз. Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця – заохочувальні призи в розмірі 3000 грн та 1000грн.

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

Ми вже провели 3 конкурси для українських закладів. З результатами проведення конкурсів та переможцями можна ознайомитися на сайті проекту https://www.scholarship.in.ua/uk/.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю та надіслати її на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua  на оцінку журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами конкурсу можна на сайті проекту грантонадавача https://www.kredit-ok.com/grant-college/  .

Залишити відповідь