Турнір з волейболу в ТКТЕК!

Перемога не дає силу. Силу дає боротьба,

якщо ти борешся і не здаєшся це і є сила.

Арнольд Шварцнеггер

Протягом двох днів (3-4 грудня) на базі Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі проводився чемпіонат з волейболу серед студентських груп усіх спеціальностей.

Запекла боротьба точилася із перших хвилин. Усі команди були налаштовані на хорошу гру та перемогу, проте не всі змогли подолати групові ігри і попасти у фінал.

За результатами фінальних ігор були визначенні чемпіони цьогорічного волейбольного турніру!!!

Команда групи 2ДЗ1 стала переможцем чемпіонату коледжу з волейболу! Другу сходинку п’єдесталу пошани і, відповідно, срібло здобула команда групи 2ГРС, а третіми стала команда групи 2ФБСС!

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших перемог не тільки у спорті, а й в усіх починаннях!

Викладач  фізичного виховання Клапач О.І.