Пожорож за позитивними змінами та емоціям

Мета кожної подорожі – змінити людину. Дуже часто до кінця не усвідомлюємо, з якою метою ми залишаємо усі звичні справи, роботу, дім і вирушаємо у нові, ще не звідані досі місця. Насправді, все досить просто: людина, пізнаючи нове середовище, розкриває себе, свій внутрішній світ, наповнює своє єство приємними емоціями та враженнями. Тому не варто дармувати свій час, а варто рухатись вперед, як кажуть, за новими враженнями!)
За позитивними змінами та емоціями 8-9 травня вирушили студенти І та ІІ курсів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу. Дводенна екскурсія охопила мальовничі та визначні місця Центральної України. Проте спочатку студенти відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж», що розташований на Хмельниччині. Дізнались його історію та поспостерігали за реконструкцією фортеці, яка пам’ятає багато поколінь, походів та завоювань.
Ласкаво зустріла мандрівників Вінниця, де наші юнаки та дівчата відвідали Національний музей-садибу М. І. Пирогова. У живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881 рр.) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов, наші студенти познайомились із біографією цієї геніальної людини, сферою його зацікавлень та наукових досягнень. Також вони мали можливість побачити забальзамоване тіло хірурга, яке зберігається у склепі церкви.
Кінцевою зупинкою та прекрасною кульмінацією подорожі стала одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національний дендрологічний парк “Софіївка”. Кажуть, любов здатна творити чудеса. У цьому не виникає сумнівів, коли перед твоїм поглядом відкривається уманська “Софіївка” – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове… Кохання творить дива та надихає на подвиги. Саме так і виник цей парк, коли граф Потоцький наказав його створити для своєї дружини Софії. Можна з упевненістю сказати, що “Софіївка”
– уманське диво, яке варто відвідати хоча би раз у житті, щоб поринути у загадковий світ любові, містики та давнього світу.
Не варто витрачати свій час дарма. Потрібно бути відкритими для світу, пізнавати та творити нове. Знайомство з прекрасними місцями та вражаючими краєвидами рідної країни вкотре не залишило байдужими наших студентів! Попереду ще нові невідомі маршрути, сотні цікавих місць та позитивних вражень! Тож до нових зустрічей!

Залишити відповідь