Відритий чемпіонат ТКТЕК з «Армліфтингу»!

Той, хто не приділяє часу фізичним вправам,
неминуче витратить його на лікування своїх хвороб!
Робін Шарма

14 травня на базі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відбувся відкритий чемпіонат з армліфтингу. Понад п’ятдесят учасників боролися за медалі у п’яти вагових категоріях (до 60 кг; до 70 кг; до 80 кг; до 90 кг; та до 100 кг.).
За результатами фінальних спроб були визначенні переможці та призери змагань:
У вагові категорії до 60 кг.
І-місце – Олійник Костянтин (Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети).
ІІ-місце – Захарків Дмитро (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4).
ІІІ-місце – Чорний Павло (Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей№6 ім. Назарія Яремчука».).
У вагові категорії до 70 кг.
І-місце – Мирошник Максим (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
ІІ-місце – Біскупський Рустам (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
ІІІ-місце – Тарасюк Віталій (Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4).
У вагові категорії до 80 кг.
І-місце – Сапужак Михайло (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
ІІ-місце – Солан Артем (Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети).
ІІІ-місце – Захарський Остап (Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети).
У вагові категорії до 90 кг.
І-місце – Харчук Віталій (Тернопільський навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей№6 ім. Назарія Яремчука».).
ІІ-місце – Одайський Олександр (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
ІІІ-місце – Ковальчук Тарас (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
У вагові категорії до 100 кг.
І-місце – Лоза Петро (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
ІІ-місце – Атаманюк Роман (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж).
Також, було визначено переможців у вагові категорії до 50 кг. серед дівчат. Третє місце посіла Мизак Зоряна (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж). Другу сходинку п’єдесталу пошани і срібло здобула Верхомій Ангеліна (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж), а переможницею стала Новочинська Юлія (Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Ґерети).
Вітаємо переможців та учасників змагань.
Викладач фізичного виховання О.І. Клапач.

 

Залишити відповідь