Реквієм пам’яті Назарія Войтовича

Пробачте, мамо, що не зміг мовчати,
Коли на гідність стали чобітьми.
Оця війна не мною розпочата,
Та я Вкраїну затулив грудьми.

16 лютого 2018 року у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному колежі щирою молитвою вшанували пам’ять Героя України, наймолодшого Героя Небесної Сотні, студента коледжу Назарія Войтовича та всіх Героїв Небесної Сотні.

На прохання дирекції коледжу відбулась поминальна панахида, яку очолив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор. До спільної молитви долучились рідні Назарія, заступник начальника Управління освіти і науки  Тернопільської ОДА Ганна Заарич, дирекція, викладачі, студенти коледжу.

         Назарія завжди називали дитиною-янголом, на жаль, йому судилось стати янголом Небесної Сотні. Студенти коледжу провели реквієм пам’яті Назарія «Плакав білий Янгол за плечима…». У віршах і піснях, присвячених Назарію, студенти передали почуття суму, біль втрати й віру в мирне й щасливе майбутнє України, за яке самовіддано боролась Небесна Сотня.

Молодий юнак з надзвичайно великою душею та добрим серцем — так Назарія згадують друзі. «Він показав приклад як любити та захищати нашу Вітчизну, як не бути байдужим до її долі» — сказав у поминальному слові архієпископ Нестор. Таким Назарій назавжди залишиться у наших серцях!

Залишити відповідь