Під Покровом Божої Матері

Уже вдруге Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж проводив Благодійний ярмарок збору коштів для поранених героїв Тернопільщини, які повернулися зі сходу нашої країни. Дуже символічно, що захід проводився 14 жовтня, на Покрови, у день, коли також згадуються мужні воїни УПА.

DSC_2869Студенти та викладачі коледжу з особливим натхненням та добротою у серці готувалися і до ярмарку, і до пісенного фестивалю стрілецької пісні. Багато небайдужих тернополян завітали на подвір’я коледжу, щоби купити домашню випічку, пам’ятні сувеніри ручної роботи та усілякі інші цікаві речі. Ярмарок ще раз нагадав, що мужні воїни Тернопільщини, як і всієї України, потребують нашої матеріальної та моральної допомоги.

DSC_2858Усі виручені кошти із Благодійного ярмарку будуть передані молодому герою з Кременця, який отримав серйозні поранення у зоні АТО. Маємо велику надію, що ми допоможемо йому якнайшвидше одужати.

DSC_2892Адміністрація, викладачі та студенти коледжу щиро дякують усім людям, які відгукнулися та підтримали нашу патріотичну ініціативу! Знайте, Ваша пожертва не буде марною!

DSC_2839 DSC_2846

DSC_2865 DSC_2885

DSC_2890 DSC_2901