Навчальна практика групи 2М спеціальності “Маркетинг” продовжується!

Глобальна мережа Інтернет являється трендом сьогодення. Сучасна молодь не може уявити свого повсякденного життя без віртуального простору. Соціальні мережі, інтернет ресурси, хмарні сервіси, онлайн фоторедактори, вікі сторінки, браузери, спеціалізоване програмне забезпечення лежить в основі вхідного маркетингу, як цінний матеріал, який інформує, надихає та навчає, мотивує та реалізує засоби у поставлені цілі. Інтернет став одним із ефективних засобів отримання систематизованої, зокрема професійної інформації
Безсумнівно, Інтернет – найпотужніше середовище пошуку актуальної інформації без якої зараз не зміг би прожити кожен з нас!
Отож, мережа Інтернет не тільки дозволяє відпочивати, але й ефективно та продуктивно працювати, головне дотримуватися основного правила – “Дбати про свою безпеку”.

Студенти Тернопільського кооперативного фахового коледжу успішно оволоділи навичками роботи з програмою “BAS Бухгалтерія КОРП”

Студенти 2 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування успішно оволоділи навичками роботи з програмою “BAS Бухгалтерія КОРП”.