Навчальна практика завершилась!

Майбутні маркетологи протягом цих двох насичених тижнів отримали багато вражень, вдосконалили знання та вміння, оволоділи цифровими та інформатичними компетентностями. Важко підібрати слова, щоб передати всю гаму емоцій, які отримали студенти під час практики.
Навчальна практика додала не тільки впевненості у власних силах , але водночас показала, що потрібно постійно вдосконалюватися.
Дружній згуртований колектив – справжня єдина команда з великим бажанням працювати якісно та професійно, такими є наші майбутні маркетологи. 2М- найкращі!

Навчальна практика групи 2М

Ми живемо у світі цифр і чисел, тому що все в нашому житті вимірюється і фіксується певною інформацією та даними.
Протягом шостого дня практики маркетологи мали можливість ознайомитися з автоматизованими системами управління та обчислення, а також працювали з складними та водночас цікавими завданнями у середовищі Ecxel, що дозволяє виконати роботу швидко та вчасно.

Студентка 3 курсу Тернопільського кооперативного фахового коледжу, Комонько Ірина, стала фіналісткою Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe»

Студентка 3 курсу Тернопільського кооперативного фахового коледжу, Комонько Ірина, стала фіналісткою Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe». Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку». Фінальні змагання відбулися 9-11 червня 2021 р. у Києві.
Метою олімпіади є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості молодих фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.
Вітаємо Ірину, бажаємо успіхів, розвиватись і удосконалювати вміння, впевнено йти до мети.

Навчальна практика групи 2М спеціальності “Маркетинг” продовжується!

Глобальна мережа Інтернет являється трендом сьогодення. Сучасна молодь не може уявити свого повсякденного життя без віртуального простору. Соціальні мережі, інтернет ресурси, хмарні сервіси, онлайн фоторедактори, вікі сторінки, браузери, спеціалізоване програмне забезпечення лежить в основі вхідного маркетингу, як цінний матеріал, який інформує, надихає та навчає, мотивує та реалізує засоби у поставлені цілі. Інтернет став одним із ефективних засобів отримання систематизованої, зокрема професійної інформації
Безсумнівно, Інтернет – найпотужніше середовище пошуку актуальної інформації без якої зараз не зміг би прожити кожен з нас!
Отож, мережа Інтернет не тільки дозволяє відпочивати, але й ефективно та продуктивно працювати, головне дотримуватися основного правила – “Дбати про свою безпеку”.