Студенти Тернопільського кооперативного фахового коледжу взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів освіти та молодих учених

22 квітня 2021 року у м. Мукачево на базі Мукачівського кооперативного фахового коледжу відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів освіти та молодих учених. Тема конференції: «ПІДПРИЄМНИЦТВО І ТОРГІВЛЯ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».
Студентки коледжу Довгалюк Діана (група 3 Т) і Єгорова Ірина (група 2 ПТБД) брали участь у конференції під керівництвом викладачки Мельник О. В.

Тернопільський кооперативний фаховий коледж починає готуватися до Великодніх свят.

Тернопільський кооперативний фаховий коледж починає готуватися до Великодніх свят.
Сьогодні знімали ролик до Великодня, говорили про українські традиції випікання паски та ділились сімейними історіями святкування цього великого свята.

Клуб щасливих дітей “Лайм” запрошує дітей віком від 5 років на розвиваючі заняття з образотворчого мистецтва та англійської мови!

Тернопільський кооперативний фаховий коледж запрошує дітей віком від 5 років на цікаві розвиваючі заняття з образотворчого мистецтва та англійської мови! Викладач працює з невеликими групами в затишному приміщенні на 1 поверсі навчального закладу.
Зустрічі відбуваються двічі на тиждень!
Заняття у “HAPPY CHILDREN” сlub допоможуть вашій дитині значно покращити рівень англійської мови та передбачають: комунікативну методику навчання, цікаві розвиваючі ігри, тематичні пісні та вірші.
А також займаємося з творчими дітьми віком від 5 до 18 років в арт-студії “Лайм”.
Розкажемо, покажемо, навчимо творити різними художніми матеріалами та техніками !
Перше заняття БЕЗКОШТОВНО!
За детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону 067 15 80 108
На фото – молодша група займається малюванням.

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!

Всі успіхи починаються з самодисципліни.

 Все починається з тебе!

Двейн «Скеля» Джонсон

Дистанційне навчання не привід закидати заняття фізичною культурою та спортом, а, навпаки, чудовий час почати виконувати вдома нескладні спортивні вправи.                            

Регулярні спортивні навантаження цілюще впливають на стан всього організму – зміцнюють м’язи, удосконалюють фізичні якості, розвивають серцево-судинну систему і т. д., тому під час карантину і пов’язаного з ним зменшення денної активності і рухливості вони просто необхідні.

До того ж, тренування сприяють виробленню ендорфінів – гормонів радості, які зменшують ризик розвитку депресій і пригнічених станів, а також допомагають знизити тривожність.

Студенти Тернопільського кооперативного фахового коледжу, під час   он-лайн навчання, сповненні сил бадьорості та радості завдяки систематичним заняттям фізичною культурою у дистанційній формі.

Завдячуючи дистанційному навчанню та наполегливі роботі викладачів, наші студенти залишаються у гарній фізичній формі та дотримуються чіткого навчального плану з дисциплін «Фізична культура» та «Фізичне виховання».

Займайтеся дозованими фізичними вправами та будьте здорові!

Викладач фізичного виховання – О.І. Клапач