Навчальна практика групи 2М спеціальності “Маркетинг” продовжується!

Глобальна мережа Інтернет являється трендом сьогодення. Сучасна молодь не може уявити свого повсякденного життя без віртуального простору. Соціальні мережі, інтернет ресурси, хмарні сервіси, онлайн фоторедактори, вікі сторінки, браузери, спеціалізоване програмне забезпечення лежить в основі вхідного маркетингу, як цінний матеріал, який інформує, надихає та навчає, мотивує та реалізує засоби у поставлені цілі. Інтернет став одним із ефективних засобів отримання систематизованої, зокрема професійної інформації
Безсумнівно, Інтернет – найпотужніше середовище пошуку актуальної інформації без якої зараз не зміг би прожити кожен з нас!
Отож, мережа Інтернет не тільки дозволяє відпочивати, але й ефективно та продуктивно працювати, головне дотримуватися основного правила – “Дбати про свою безпеку”.

Студенти Тернопільського кооперативного фахового коледжу успішно оволоділи навичками роботи з програмою “BAS Бухгалтерія КОРП”

Студенти 2 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування успішно оволоділи навичками роботи з програмою “BAS Бухгалтерія КОРП”.

Відбувся захист курсових робіт з дисципліни “Банківські операції ” студентів 3 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування.

7 червня відбувся захист курсових робіт з дисципліни “Банківські операції ” студентів 3 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування.
Виконання курсових робіт зі спеціальних дисциплін є невід’ємною частиною підготовки фахівців з фінансів. В процесі захисту робіт студенти показали вміння аналізувати й узагальнювати інформацію, використовувати теоретичні знання на практиці, доводити власну думку.
Бажаємо нашим студентам успіхів та натхнення!

Розпочалася навчальна комп’ютерна практика з інформатики у студентів групи 2М.

«Хто володіє інформацією, той володіє світом» – Н.Ротшильд.
Саме під таким гаслом розпочалася навчальна комп’ютерна практика з інформатики у студентів групи 2М. Креативні та творчі маркетологи протягом першого дня поринули в історію обчислювальної техніки, опрацьовували та переводили інформацію у різні системи числення. Попереду їх чекають нові практичні знання та цікаві факти з історії та сучасності інформаційних систем та техніки.