Леся Українка: погляд крізь століття

З 22 по 26 лютого 2021 року в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі проходив студентський марафон «Леся Українка: погляд крізь століття», присвячений 150 річніці з дня народження геніальної українки.
Студенти коледжу мали можливість поринути у віхи біографії відомої поетеси: дослідити історію родин Косачів і Драгоманових, простежити становлення талановитої мисткині, мандрувати туристичними маршрутами, зануритися у вир почуттів Лесі Українки.
Поезія, музика, театр створили незабутню атмосферу всеукраінського свята.

Нас єднає МОВА! Мовознавчий брейн-ринг.

21 лютого весь світ святкує Міжнародний день рідної мови. Цьогоріч студенти Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу проявили свої знання з української мови під час мовознавчого брейн-рингу. Цей захід провели студентки-магістранки факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка. Майбутні дизайнери, а саме група 1ДЗ1, майстерно показали свої знання з рідного слова і ще раз довели, що нас усіх єднає мова.

День Героїв Небесної Сотні у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі

19 лютого в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Поминальну панахиду відслужив архієпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ Нестор.

Щоб ушанувати щирою молитвою пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, студента коледжу, Назарія Войтовича, випускника коледжу, загиблого під Дебальцеве молодшого сержанта Олександра Орляка, і всіх Героїв Небесної Сотні, у коледжі зібрались родичі, викладачі, студенти та гості.

У заходах з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні взяли участь заслужений художник України Євген Удін і заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Федун. Євген Тимофійович подарував коледжу свою картину «Садиба Назарія Войтовича – наймолодшого Героя Небесної Сотні». Відомі та часті гості коледжу, як завжди, заохочували брати участь талановитих хлопців та дівчат у мистецьких конкурсах, адже й сам Назарій обрав для себе творчу спеціальність. Та, на жаль, йому не судилося закінчити навчання і стати дизайнером…

Своїм викладачам у коледжі Назарій назавжди запам’ятався як юнак з надзвичайно світлою душею та добрим серцем. Цей хлопець був життєрадісний, щирий та відкритий для світу.

Учасники студентської музично-драматичної студії коледжу у віршах і піснях, присвячених Героям, передали сум, біль утрати й віру в мирне та щасливе майбутнє України, за яке самовіддано боролася Небесна Сотня.

«Назарій і Олександр показали приклад, як любити, захищати Україну та не бути байдужими до її долі, — сказав у поминальному слові архієпископ Нестор. – Такими вони назавжди залишаться у наших серцях!»

Директор коледжу, Василь Мулярчук, у своєму виступі зазначив, що Герої Небесної сотні – символ гідності, відваги та сили духу українського народу. Директор закликав усіх щоденною працею продовжувати справу героїв-патріотів і творити нову Україну. Василь Миколайович висловив подяку Владиці Нестору, хору музичного коледжу за те, що кожного року у цей день єднаються з колективом кооперативного коледжу, щоб вшанувати пам’ять Героїв.

Герої не вмирають, доки пам’ять про них живе у наших серцях!

Героям Слава!

Сьогодні студенти нашого коледжу спеціальності Дизайн разом із педагогом-організатором провели захоплюючий майстер-клас до Дня св. Валентина з виготовлення валентинок🥰 для учнів 9-тих класів 13 школи м.Тернополя👍🏼

Усі учні дуже старались, і хоч шаблони валентинок у багатьох були однаковими, у кінцевому результаті кожна робота відрізнялась від іншої і набула своєї неповторності.🎉👏🏼